Başkan’ın Mesajı

Başkan'ın Mesajı

2017 yılında kurduğumuz ZAY Strateji, ülkemizde kurumsal derinlik kazanmaya yeni başlayan stratejik iletişim alanında önemli mesafeler kaydetmiştir.

Sektörün öncü kurumları içinde yer almanın verdiği özel sorumluluk çerçevesinde ZAY, sektörün geçtiğimiz yüzyılda biriktirdiği etik kuralları ve yerel kültürün karakteristiklerini birlikte değerlendiren özgün bir iş yapma modeli benimsemiştir. Böylelikle ZAY Strateji bugün, ülkemizde çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren, ulusal ve küresel firmalarımıza Stratejik İletişim alanında danışmanlık hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

ZAY Strateji olarak, en başta devlet ile etkili iletişim kurulması, krizlerin yönetimi, sektör düzenlemelerinin geliştirilmesi alanlarında müşterilerimize sunduğumuz hizmetler yoluyla aslında firmalarımızla birlikte öğrenme ve gelişme fırsatı bulduk. İş dünyası diplomasisinde gösterdiğimiz performans ise ZAY’ı Stratejik İletişim alanında oldukça farklı bir konuma taşıdı.
Gelecek 10 yılda ZAY Strateji, 21. yüzyıl perspektifinin, küresel iklim değişikliği, kurumsal yönetim ilkeleri, devletin değişen rolü ve dijital dönüşümün ÇERÇEVELEDİĞİ alanın bilincinde olarak Stratejik İletişim alanında öncü ve örnek bir şirket olmak amacıyla çalışmalarını sürdürecektir.

ZAFER ALİ YAVAN
Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayın