Ali GİZER

Ali GİZERSürdürülebilirlik Hizmetleri Danışmanı, ZAY Strateji Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

İÜ İletişim Fakültesi’nde Öğretim Görevlisi olarak çalıştı. Araştırmacı kimliği ile, 30 yılı geçen profesyonel yaşamında birçok özel sektör kuruluşunda yönetici, danışman ve eğitmen; İstanbul, Yeditepe, İstanbul Aydın ve Bahçeşehir üniversitelerinde Öğretim Görevlisi olarak hizmet verdi; halen Koç Üniversitesi LSI’da eğitmenliğe devam etmektedir.

Halen, kurucusu olduğu GTALLIANCE UK firması ve aktif destek verdiği danışmanlık kuruluşları aracılığı ile birlikte araştırma, sürdürülebilirlik ve stratejik yönetim danışmanlığı hizmetlerini vermektedir.

On beş yılı aşkın süredir, sektörlerinde lider konumda çok sayıda ulusal ve uluslararası şirketin sürdürülebilirlik politika ve stratejilerinin hazırlanması, eylem planlarının ve takip sistemlerinin geliştirilmesi ve raporlanması konularında hizmet sunmakta, çok sayıda kamuya açık platformda sürdürülebilirlik seminerleri ve eğitimleri vermektedir.

TÜAD (Türkiye Araştırmacılar Derneği), ESOMAR (European Society for Opinion and Market Research), WAPOR (World Association for Public Opinion Research) ile TÜGİM (Tüm Girişimci İş Mentorları Derneği) KALDER (Türkiye Kalite Derneği) ve BTBA (British&Turkish Business Association) üyesidir. Reportare, Faster, Gazete Avrupa ve birçok sektörel yayında makaleleri düzenli olarak yayınlanmaktadır.
İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksekokulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler lisans (1991) ve Radyo-TV yüksek lisans programı (1993) mezunudur.

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayın