Hakkımızda

“İş kararlarınızı ZAY Strateji ile bütünleştirin, Türkiye’de güvenle yürüyün…”

ZAY Strateji olarak kamusal alan işleri uzmanlığına sahip bir iş stratejisi danışmanlığı firmasıyız.

Kamusal-Alan (public affairs-KA) işleri, devlet kurumlarıyla ilişkiler, medya kurumlarıyla ilişkileri, kriz ve konu yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk, istihbarat yönetimi ve stratejik iletişimi bir araya getiren bir disiplindir. Kamusal alan kurumları, hizmet sunduğu şirketler için, katılımcı demokrasi anlayışı çerçevesinde kamusal alan politikalarını etkilemek, kurum itibarını güçlendirmek ve paydaşlar ile etkili ilişkiler kurmak görevlerini bir arada gerçekleştirir.

ZAY Strateji olarak, firmalara ve iş dünyası örgütlerine, devlet, medya, iş dünyası ve STK’lara yönelik stratejik iletişim desteği veriyor ve iş ve yatırım süreçleri için taktik girdi sağlıyoruz.

Firmaların Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği nezdinde kamusal- alan iş ve ilişkilerini kolaylaştırarak kurum itibarını yönetiyoruz.

SEAP “Avrupa Birliği Kamusal İlişkiler Profesyonelleri Topluluğu” üyesi olarak SEAP tutum ve davranış kurallarına uygun bir şekilde hizmetlerimizi sunmaktayız.

Avrupa Parlementosu ve AB Komisyonu ile birlikte yürütülen “EU Transparency Register’’ programına kayıtlı bir kuruluşuz.

Şirketlere ve iş dünyası örgütlerine 5 ana alanda hizmet sunmaktayız.

Tüm Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayın